czwartek, 27 marca 2014

Kim jest trener osobisty ? - suplementy oraz motywacjaZnasz kogoś, kto nigdy się nie odchudzał? W dzisiejszym świecie, w którym każdy z nas we wszystkich aspektach życia dąży do perfekcji, coraz rzadziej można taką osobę spotkać. Gdy rozpoczynamy przygodę ze zrzucaniem zbędnych kilogramów, bardzo często wydaje nam się, że damy sobie z tym radę sami. Wystarczy przecież codziennie ćwiczyć, zmienić formę oraz rodzaj posiłków, a także kupić jakieś suplementy... Jednak w większości przypadków zauważamy, że nawet największe starania nie przynoszą pożądanych efektów. Co wtedy zrobić? Czy jest jakiś sposób na to, aby dobrze poczuć się we własnym ciele? Oczywiście, że tak - nadzieja tkwi w profesjonalnym trenerze osobistym.

Kim jest trener osobisty i dlaczego warto skorzystać z jego usług?

Profesjonalny trener to osoba, która pomaga nam pracować nad wymarzoną sylwetką i osiągnięciem wytyczonych celów. Układa nam osobisty plan treningu, specjalną indywidualną dietę, suplementację oraz dobiera skuteczny sposób motywowania nas.

Posiadanie osobistego trenera przynosi o wiele więcej korzyści, niż np. aerobik, siłownia czy inne aktywności w grupie. Trener skupiając się jedynie na nas, uczy prawidłowej techniki ćwiczeń, realizuje indywidualny program dopasowany do naszej aktualnej kondycji, możliwości i stopnia zaawansowania, daje elastyczność w doborze godzin treningu, sprawia, że ćwiczenia nie są monotonne, a także zapewnia bezpieczeństwo podczas wykonywania wszelkich aktywności.

Profesjonalny trener osobisty nie skupia się jednak tylko na ćwiczeniach. Każdy przecież wie, że połowę sukcesu stanowi odpowiednia dieta, wspomagana dodatkowo przez odżywki, a także zdrowy tryb życia. Ułożenie właściwego programu żywienia trener rozpoczyna od dokładnego wywiadu z nami, a następnie wykonuje wstępne pomiary tkanki mięśniowej, tłuszczowej, wody w organizmie, obwodów różnych części ciała i wagi. Tego typu informacje dają mu pełen obraz naszej osoby, przyzwyczajeń, słabości, a także zorientowania na cel.

W osiąganiu wymarzonej sylwetki pomocne są również suplementy diety. Odpowiednio dobrane przez naszego trenera dostarczą naszemu organizmowi wszystkich elementów, jakich potrzebuje on do sprawnego funkcjonowania, szczupłego i jędrnego ciała oraz muskularności.

Dlaczego tak ważne jest stosowanie odżywek?

Co prawda odżywki nie gwarantują nam sukcesu, a jedynie pomagają go osiągnąć, jednak, gdy zażywamy je pod okiem specjalisty i dokładamy do tego indywidualny program treningowy oraz żywieniowy możemy być pewni, że wymarzony cel nadejdzie dużo szybciej.

Jakie suplementy może polecić nam nasz trener osobisty?

Aminokwasy BCAA, które zażywamy podczas treningu na masę mięśniową i przy walce z nadwagą, białko serwatkowe niezbędne na masę mięśniową, chondroityna, którą stosujemy przy treningu z dużymi obciążeniami, chrom przy braku energii, CLA, by zredukować tkankę tłuszczowa i jednocześnie rozbudować muskulaturę, hoodię, która redukuje apetyt, koenzym Q10 w walce z nadwagą i wiele innych.

Każda osoba, która chce szybko, skutecznie i trwale poprawić swój wygląd, zrzucić zbędne kilogramy, poprawić kondycję bądź zbudować masę mięśniową, powinna skorzystać z dewizy - trener osobisty, suplementacja i ogrom motywacji. Dzięki takiemu wsparciu na pewno osiągnie sukces!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz